• آخرین بروز رسانی : 1400/07/20

آرشیو اخبار

 
کارکنان هنگ مرزی استان آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در مراکز انتقال خون سطح استان اقدام به اهدای خون کردند

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان، کارکنان دلیر و غیور هنگ مرزی استان همزمان با هفته نیروی انتظامی و گرامی داشت این هفته و در راستای زنده نگهداشتن حماسه سازی ها و ایثارگری های این عزیزان با حضور در مراکز انتقال خون سطح استان اقدام به اهدای خون نمودند و جلوه های ایثار و خدمت را به نمایش گذاشتند.لازم به ذکر است این عزیزان جز اهداکنندگان مستمر می باشند.
 ١٤٠٠/٠٧/٢٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیرکل دیوان محاسبات استان آذربایجان غربی با حضور در مرکز انتقال خون استان اقدام به اهدای خون کردند

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان، روز یکشنبه 18 مهر ماه جناب آقای محمد مهدی جعفری مدیرکل محترم دیوان محاسبات استان با حضور در مرکز انتقال خون استان اقدام به اهدای خون نمودند و به یاری بیماران نیازمند به خون شتافتند. ایشان ضمن دیدار با مدیرکل انتقال خون استان و بیان جایگاه ویژه اهدای خون در جامعه و حفظ سلامتی و نجات جان بیماران نیازمند به خون در خصوص ارتقای اهداف سازمان انتقال خون بحث و گفتگو نمودند.
 ١٤٠٠/٠٧/١٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
کارکنان نیروی انتظامی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در مراکز انتقال خون سطح استان اقدام به اهدای خون کردند

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان، روز شنبه 17 مهر ماه کارکنان دلیر و غیور نیروی انتظامی همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با حضور در مراکز انتقال خون سطح استان اقدام به اهدای خون نمودند و با جلوه های ایثار و نوعدوستی را به نمایش گذاشتند. لازم به ذکر است کارکنان محترم نیروی انتظامی جز اهداکنندگان مستمر می باشند که بصورت مستمر و مداوم جهت یاری به بیماران نیازمند به خون در مراکز انتقال خون سطح استان حضور می یابند.
 ١٤٠٠/٠٧/١٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
حضور مردم شریف استان آذربایجان غربی در مراکز انتقال خون و شرکت در پویش نذر خون همزمان با اربعین حسینی

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان، روز دوشنبه 5 مهر ماه مصادف با اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس مردم شریف و شهیدپرور باشرکت در پویش نذر خون به یاد شهدای کربلا و 8 سال دفاع مقدس با حضور در مراکز سطح استان اقدام به اهدای خون نمودند و به یاری بیماران نیازمند به خون شتافتند. بر همین اساس تیم سیاری این اداره کل با حضور در شهرستان ماکو، طبق هماهنگی ها و اطلاع رسانی های صورت گرفته، از داوطلبان اهدای خون اقدام به خونگیری نمودند.
 ١٤٠٠/٠٧/٠٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
پویش اهدای خون فدراسیون پزشکی ورزشی در مراکز انتقال خون استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان، اعضای فدراسیون پزشکی ورزشی استان آذرباجان غربی بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس، در پویش اهدای خون شرکت نموده و اقدام به اهدای خون در مراکز سطح استان نمودند و با یاد نمودن فرهنگ ایثار و نوعدوستی، به یاری بیماران چشم انتظار به خون و فراورده های خونی شتافتند. در نهایت دکتر جعفر کیاست فر ریاست محترم هیئت پزشکی ورزشی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس خواستار شرکت آحاد مردم به ویژه جامعه بزرگ ورزشکاران در این پویش ملی، پویش اهدا خون شدند و بیان نمودند شرکت در راستای فرهنگ ایثار و گذشت که با تکیه بر آرمانهای بلند شهیدان 8 سال دفاع مقدس با اهدا و احسان قطرات خون اهداکنندگان صورت می گیرد، به بیماران نیازمند خون امنیت و آسایش و سلامتی که بزرگترین نعمت الهی است را هدیه می دهد.
 ١٤٠٠/٠٧/٠٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>