• آخرین بروز رسانی : 1400/07/20

بیانیه حریم خصوصی

 

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی را به اطلاع میرساند:

تارنمای اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی تماس با ما "مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.

به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

این تارنما  بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق این تارنما به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. هم‌چنین اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی اطلاعات شخصی حساس را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.